Projekty

Nasze projekty, szkolenia oraz warsztaty

Wspólnie z zaproszonymi specjalistami tworzymy projekty, które skupiają się wokół rozwoju psychicznego człowieka, prowadzącego do zmian jakościowych w życiu. Specjalizujemy się w zagadnieniach z zakresu neurologopedii, psychologii, pedagogiki oraz coachingu jak i na zagadnieniach dotyczących możliwości ludzkiego potencjału, inteligencji emocjonalnej oraz psychologii pozytywnej. Samoświadomość oraz rozpoznawanie ludzkiej odrębności stanowią źródło naszych zainteresowań. W związku z tym realizujemy autorskie warsztaty dotyczące rozwoju osobistego oraz budowania relacji międzyludzkich i komunikacji. Nasze seminaria i konwersatoria odnoszą się do tematyki poznania mechanizmów rządzących ludzką psychiką, zachowaniem, komunikacją, motywacją i jej wpływem na wybory życiowe.

WARSZTATY LOGOPEDYCZNE DLA DZIECI I RODZICÓW

Zaburzenia mowy przejawiają się na wiele sposobów i występują w różnym stopniu zaawansowania. Mogą dotyczyć zarówno pojedynczych głosek, jak i wszystkich, co powoduje że mowa jest wtedy niezrozumiała. Z myślą o dzieciach i rodzicach w Gabinetach Rozwoju prowadzimy warsztaty logopedyczne, sprzyjające procesowi rozwojowemu, stymulacji, inspirowaniu i wyzwalaniu chęci, radości do mówienia oraz harmonijnego rozwoju. Poprzez zabawę dzieci kształtują prawidłowy tor oddechowy, pogłębiają oddech, usprawniają mięśnie języka, warg i gardła. Zajęcia są dobrane tak, aby były interesujące dla dzieci i dostarczały im rozrywki i satysfakcji. Pełniąc jednocześnie funkcję rozwojową pamięci, zwiększając tym samym zdolność koncentracji, percepcji wzrokowej i koordynację wzrokowo-ruchową. Ćwiczenia zostały opracowane tak, aby mogli z nich korzystać także rodzice.

PROFESJONALNE SZKOLENIA DLA LOGOPEDÓW I NEUROLOGOPEDÓW

Szkolenia logopedyczne oraz neurologopedyczne organizowane przez dr Major to doskonała okazja, by zdobyć nową, kompleksową wiedzę.  Wyposażymy Cię w wiedzę dotyczącą obowiązujących trendów oraz przekażemy cenne wskazówki. Warsztaty zakładają omówienie problemu od strony teoretycznej oraz praktycznej.

Szczegóły już wkrótce.