Gabinety Rozwoju – Opinie

Terapia Mowy,  nasz proces rozwoju i opinie. 

W Gabinetach Rozwoju dr Major nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych usług, kierując się przekonaniem, że rozwój aparatu mowy to nie tylko nauka poprawnego mówienia, ale także głęboka diagnostyka. Nasze logo, przedstawiające ewolucję elementu w profil twarzy, symbolizuje nasze zaangażowanie w docieranie do źródeł zaburzeń.

gabinety rozwoju opinie

Codziennie dążymy do podniesienia jakości świadczonych przez nas usług. Nasze kameralne gabinety, umieszczone w urokliwej kamienicy, oferują przyjazne środowisko, w którym skupiamy się na kompleksowej opiece nad pacjentami. Każdy logopeda dba o przyjemną atmosferę i bezpieczeństwo. 

Nasze plany na rozwój obejmują zmiany i zwiększenie przestrzeni, aby:

  • stworzyć większe sale dedykowane dla dzieci, 
  • wyposażyć się w nowoczesny sprzęt do integracji sensorycznej i poszerzyć kolekcję zabawek wspierających rozwój dzieci. 
  • otworzyć gabinety do kompleksowej diagnostyki neurologopedycznej,
  • zakup specjalistyczny sprzęt oraz
  • zatrudnić kolejnych wykwalifikowanych terapeutów i specjalistów

To wszystko będzie dostępne w jednym miejscu – w Gabinetach Rozwoju dr Major. Dziękujemy naszym Pacjentom za zaufanie, które nam okazują. To dzięki nim możemy myśleć przyszłościowo i planować rozwój.

Chcemy także podziękować za ogromne zaufanie, jakim darzą nas rodzice, którzy powierzają nam opiekę i terapię nad swoimi dziećmi. Wasze zaufanie to nasza motywacja do ciągłej pracy i doskonalenia naszych usług.

Gabinety Rozwoju Opinie

Przedstawiona w poprzednim wpisie dr Marzena Major, założycielka Gabinetów Rozwoju, zebrała już prawie 300 pozytywnych opinii

Gabinety Rozwoju opinie

Obiecujemy kontynuować starania, dbając o rozwój naszych gabinetów, aby zapewnić lepsze warunki i kompleksową pomoc naszym pacjentom. Wasze pozytywne opinie sprawiają, że czujemy się dumni z osiągnięć naszych logopedów i specjalistów. Dla naszych pacjentów jesteśmy nie tylko miejscem terapeutycznym, ale także wsparciem i bezpieczną przystanią.

Każde słowo uznania, które otrzymujemy to dla nas ogromne wsparcie i motywacja do dalszej pracy. Chcemy, aby nasze Gabinety Rozwoju były miejscem, które nie tylko spełnia oczekiwania, ale przekracza je. Czekamy na kolejne wyzwania i sukcesy, rozwijając się i dostosowując do Państwa potrzeb.

Opinie – Znany Lekarz

Aby umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz