Gabinety Rozwoju dr Major

Gabinety Rozwoju dr Major to stworzone przeze mnie miejsce, w którym spełniam się zawodowo i życiowo jako logopeda i neurologopeda.

W pierwszym wpisie, chciałabym się z Państwem przywitać, opowiedzieć o mojej drodze zawodowej i wyjaśnić dlaczego stworzyłam Gabinety Rozwoju.

Nazywam się Marzena Major, założycielka Gabinetów Rozwoju dr Major. Jestem doktorem nauk społecznych, neurologopedką, coachem oraz specjalistką w dziedzinie Public Relations i komunikacji społecznej. Poświęcam znaczną część życia na naukę, a rozwój jest zarówno moim celem, jak i niekończącą się drogą do celu. Moją pasją jest dzielenie się wiedzą, co czynię jako wieloletnia wykładowczyni akademicka zarówno w Polsce, jak i w krajach afrykańskich.

Jako neurologopedka, diagnostka i terapeutka Integracji Sensorycznej SI oraz ADOS-2, zdobywam różnorodne umiejętności, aby skutecznie wspomagać leczenie zaburzeń mowy. Priorytetem w mojej pracy są pacjenci i ich komfort podczas terapii, dlatego zostałam reprezentantką Rady Naukowej Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie jestem także studentką piątego roku psychologii klinicznej na SWPS w Warszawie.

Wierzę w ogromny wpływ otoczenia i przyrody na dobre samopoczucie, co skłoniło mnie do stworzenia unikalnej terapii, wspomaganej elementami natury i otaczającego środowiska. Zaangażowanie w tym obszarze potwierdza moje uczestnictwo w kursie naturoterapii w Instytucie Zielarstwa Polskiego. 

Jestem również oligofrenopedagogiem, co pozwala mi dostosować terapię do osób z niepełnosprawnościami, specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz w trudnościach komunikacyjnych, społecznych i relacyjnych. Jako mama dwóch córek zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, organizując rozwijające się turnusy wyjazdowe oraz współtworzyłam  programy z zakresu kompetencji społecznych i komunikacji.

Z myślą o najmłodszych, w ramach wydawnictwa „Major” stworzyłam cyfrowe książeczki „Rozgadywanki”, mające na celu wspieranie rozwoju mowy.

Gabinety Rozwoju dr Major, to miejsce, w którym we współpracy z innymi specjalistami, prowadzę zarówno indywidualne, jak i grupowe sesje terapeutyczne. Udzielam również konsultacji online pacjentom zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Prywatnie jestem miłośniczką aktywności fizycznej, praktykując Yogi Tao, a także pasjonatką podróży i odkrywania nowych kierunków, które pozwalają mi zachować równowagę.

W kolejnych wpisach chciałabym dzielić się swoją wiedzą, zapraszać na organizowane przeze mnie szkolenia i być bliżej Państwa.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz